Náušnice

Náušnice

Piercing

Náušnice jsou pravděpodobně tým nejrozšířenějším piercingem na celé světě. Náušnice je povětšinou zlatý či stříbrný šperk, který se nosí v uchu. Především u dívek je to v podstatě společenská povinnost, proto se jim propichují uši již od útlého dětství. Ženy nosí stejné náušnice v každém uchu. K různým společenským událostem se vybírají různé šperky, stejně to platí i o náušnice. Pokud chcete vaší dívce udělat radost, párem hezkých náušnic určitě nic nezkazíte.

Stříbrné naušnice

Stříbrné náušnice jsou vhodným doplňkem jak do zaměstnání tak do společnosti. Stříbro je decentní kov který neurazí a nepřitahuje tolik pozornost jako např. zlato. Proto je můžeme nosic i na velmi formální události, kde chceme působit decentním a především slušným dojmem.

Zlaté náušnice

Zlato kov králů. Pokud na sebe chceme poutat pozornost, budeme vybírat mezi zlatavě třpytivými kovy.

Dětské náušnice

Dětské náušnice jsou vyhledávaným zbožím především nedočkavých maminek, které chtějí svoje ratolesti ozdobit drahým šperkem. Ovšem pozor, malým dětem se nedoporučuje kupovat náušnice z drahých kovů jednak proto, že jsou velmi neposedné a svůj drahý šperk mohou snadno ztratit, nebo také z důvodu možné alergie na drahé kovy, které nejsou vyjímkou.

Náušnice do ucha

Náušnice do ucha to je prakticky společenská nutnost u každé dívky. Kdo si dnes dokáže představit ženu bez náušnic v uchu? Prakticky nikdo. Propíchnutí ucha není nikterak složitá věc, přesto by se měla přenechat odborníkům. Ve specializovaném salonu vám piercer propíchne ucha doslova za pár korun. Proto je tedy dobré využít služeb odborníka, který ví co a jak a zaručí vám sterilní prostředí. Rozhodně se nepokoušejte podobnou věc dělat doma po domácku, můžete si nechtěne propíchnout nějaký nerv. V nesterilním prostředí také může snadněji dojít k infekci.

Neuvěřitelný online automat hra je na něm velice zábavná. Nabízíme ti hrací automaty download.

Pánské náušnice

V dnešní době nejsou vyjímkou ani pánské náušnice. Je sice pravda že v minulosti byly pánské náušnice vnímány něco podivného, ale to mýdlo ve středověku také.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.

If you search Free Tattoo Design we have advice for you. TearTattoo.com is best choice for you.


Copyright © 2008 Piercing.ful.cz - Tetování | tetování | tattoo | body art