Piercing foto

Piercing foto

Piercing

Existuje mnoho různých druhů piercingů. Pokud nechcete zapadnou mezi davy obyčejných lidí, zajímavý nápad vám mohou poskytnou piercing foto. Odkazy na zajímavé servery a výběr několika fotek naleznete právě zde. Mezi galerie kde můžete nalézt velmi prapodivné druhy piercngů patří americký server Bmezine.com. Jedná se o web kde naleznete fotky nadšenců z celého světa.

Tunely

Tunely jsou druh piercingu, který obnovily nadšenci po vzoru afrických kmenů. V podstatě se jedná o piercingy různých rozměrů, které se vkládají především do ucha (někdy také ale i do nosu) aby rozšířili jeho otvor. Tunel se do ucha umístí na několik měsíců, jakmile se dírka roztáhne, vloží se nový tunel a tak pořád dokola až má člověk pěkně vytahaný ušní lalůček. Tento styl, původem z afriky je dnes velice populární. Lidé si tunely vkládají i na různá neobvyklá místa, kde bychom je vůbec nečekaly, uvidíme z čím přijdou nadšenci příště. Piercing do nosu je v tomto případě velmi nepraktická záležitost. Další díra navíc totiž může být pěkně na škodu.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.

If you search Free Tattoo Design we have advice for you. TearTattoo.com is best choice for you.


Hraju automaty hry na nich mě velice baví. Vyzkoušejte také casino hry automaty zdarma jsou prostě super.

Copyright © 2008 Piercing.ful.cz - Tetování | tetování | tattoo | body art